Termin

Zależny od klienta

Miejsce wylotu:

Zależny od klienta

Miejsce:

Bohol, Filipiny

Wyżywienie:

Śniadania

Najlepsza cena:

5999/os

Program oferty:

1.

Czekoladowe wzgórza – nazwę zawdzięczają kolorowi jaki przyjmują w miesiącach marzec-maj ponieważ wtedy są ciemnobrązowe. Ich kształt uformowany w idealne stożki, górujenad przepięknym krajobrazem.

2.

Sanktuarium Tarsierów – miejsce w dżungli, gdzie możesz zobaczyć najmniejsze małpki na świecie ich oczy są większe niż mózg a głowa skręca się o 180 stopni w lewo i prawo.

3.

Rzeka Loboc – nagrywano na niej flm “ Czas apokalipsy”. Podczas spływu rzeką można podziwiać przepiękne widoki, posłuchać na żywo animacji lokalnych artystów, zjeść obiad podany w formie szwedzkiego bufetu.

4.

Wodospady – cudowne, rześkie, ale nie zimne. Fantastyczne miejsca które mimo że są muśnięte ręką człowieka, nie straciły niczego ze swojej dzikiej natury. Niektóre z nich znajdują się w środku dżungli, dzięki czemu wyprawa do nich to również niesamowite przeżycie.

5.

Zip Line – adrenalina połączona z niesamowitym widokiem rzeki Loboc oraz dżungli która otacza nas z każdej strony. Zjazd ma około 0,5 km. a wysokość zjazdu to 120m i 100m. Dla osób nie lubiących aż takiej adrenaliny, jest przygotowany przjazd krzesełkowy, który również ukazuje przepiękne widoki.

6.

Zwiedzanie miasta – zwiedzanie miasta jest jednym z punktów które na pewno należy mieć w swoim kalendarzu wycieczki. Zaobserwujemy spokojnie życie na wyspie, spróbujemy różnych smakołyków których są pełne ulice miasta. Od smażonych robaków do świeżych wyciskanych soków owocowych. Zrobimy zakupy w markowych sklepach oraz na lokalnych bazarach.

7.

Nurkowanie z rekinami wielorybimi – zanurzenie się w towarzystwie tak wielkich rekinów jest dużym przeżyciem. Każdy będzie mógł popływać między rekinamy podczas ich karmienia. Te wielkie rekiny wielorybie poruszają się z wielką gracją i chętnie pozują do tysiąca zdjęć które im zrobimy.

8.

Hinagdana cawe – zejście do jaskini w której znajduje się jezioro. Niesamowite uczucie zanurzyć się w ciemną bez odbicia słonecznego wodę która jest pod ziemą. Taki mały krok do zrozumienia nurkowania jaskiniowego.

 

O zakwaterowaniu:

Proponujemy hotel Sunsire Resort który znajduje się na wyspie Panglao w odległości

18km od lotniska Tagbilaran. Hotel jest położony na powierzchni 6 tyśm/kw nieopodal Alon Beach i Dumaluan Beach. Do dyspozycji państwa są apartament studio 36 m/kw (2 osoby) apartament deluxe superior 65m/kw (3 osoby) apartament deluxe suite 104m/kw (4 osoby) oraz Willa Dayo Hill o powierzchnni 150m/kw, z dwoma poziomami oraz malowniczym widokiem na ocean i wyspę Pamilacan. Przystosowana jest dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci. Willa jest poza resortem Sunside Resort

 

 

W cenie:

 

W cenę wliczono :

– 10 noclegów w hotelu Sunside Resort na wyspie Bohol

– wycieczkę na czekoladowe wzgórza

– spływ rzeką Loboc

– sanktuarium Tarsierów

– zip line

– motylarium

– hinagdanan cave

– island hopping

– 2 dni nurkowe (w tym nurkowanie z rekinami wielorybimi)

– skuter do dyspozycji w ciągu pobytu w hotelu (1 na dwie osoby)

– śniadania

 

Cena nie obejmuje :

– przelotu

– ubezpieczenia nurkowego

– posiłków (w hotelu znajduje się restauracja z kartą – obiad

około 30zł)

– posiłków spożywanych poza hotelem (cena obiadu około 25zł)

 

Gdzie nas znajdziesz?

GALERIA TRZY KORONY
Ul. Lwowska 80 lokal 0.11
33-300 Nowy Sącz

Nasze telefony

+48. 18 441 80 71
+48. 18 444 32 30

}

Godziny otwarcia biura

  • Poniedziałek – Sobota
    od 10:00 do 21:00
  • Niedziela
    od 10:00 do 20:00

Nasz adres e-mail

biuro@etiudatravel.pl