Szkoła windsurfingu

Szkoła windsurfingu oferuję kursy i lekcje indywidualne .Wypożyczanie sprzętu .Specjalny program dla dzieci od 6 lat .Najlepsze wakacje w Chorwacji ! Szkoła windsurfingu w języku polskim .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półwysep Pelješac

Półwysep Pelješac

Półwysep Pelješac to największy półwysep południowego Adriatyku. Jest wąski i ma prawie 70 km długości. Łączy się z lądem jedynie wąskim cyplem, przy chronionej średniowiecznej twierdzy w miejscowości Ston.

Klimat i przyroda na Pelješacu są bardzo podobne do dalmackich wysp, które go otaczają – Hvaru, Korculi i Mljetu. Połączony jest  z lądem, który oferuje swoim mieszkańcom i gościom  wystarczającą swobodę ruchu i komfortową podróż, przy zachowaniu wszystkich walorów wyspy.

Typowe dla tego miejsca są kamieniste plaże i piękne zatoki. Brzeg graniczy z wysokim łańcuchem górskim, żyznymi dolinami, w których rosną oliwki, figi, owoce cytrusowe, winorośla. Muflony są tu objęte szczegónlą ochroną.

Pawdopodobnie nigdzie w Europie nie znajdziesz na tak małej przestrzeni jak Pelješac takiego zróżnicowania. Półwysep Pelješac oferuje szeroki zakres tradycyjnych dań i domowych win, takich jak Dingač.

Zakwaterowanie

Zapraszamy do możliwości zakwaterowania na wakacjach w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Chorwacji w doskonałej cenie. Kwaterunek na półwyspie Pelješac w bungalowach / apartamentach . Możliwość wykupienia opcji z wyżywieniem w pobliskich restauracjach .Po szczegóły zapraszamy do biura

cena:

CENY JUŻ OD 90 ZŁ ZA DZIEŃ ZA OSOBĘ !

O ofercie:

Szkola windsurfingu

W ofercie naszej szkoły znajdziecie kursy zarówno dla poczatkujących, jak i lekcje osobiste i grupowe, z możlwością wynajmu sprzętu.

Nauka i wypożyczalnia jest otwarta dla wszystkich,kórzy umieją pływać. Dziennie się pływa 3-4,5h, do południa przewaznie od 9 do 12, a popołudniu od około 13 do 17. Dzieci młodsze niż 12 lat pływają za zgodą rodziców.

Do nauki mamy pędniki różnych rozmiarów, kategorii, dla kursantów w różnym wieku. Dla początkujących wybieramy odpowiedni sprzęt, a zaawansowani mają dowolność. Deski i żagle są dobrej jakości, do bezproblemowej nauki. Deski dla początkujących przeznaczone są do dobrej manipulacji i manewrów.

Kurs i lekcje odbywaja się w  czterech językach: Polskim, Słowackim, Angielskim i Chorwackim. Lekcje grupowe: maks. 5 uczestników na 1 instruktora dla optymalnego nauczania.

Ten sezon otwieramy 28.4.2018. Wierzymy, że pogoda nam dopisze i już cieszymy się z nowych znajomości i zabawy z windsurfingu.

Kurs dla początkujących

Odpowiedni czas do nauki to 20 godzin. Początek kursu sklada sie z teoretycznej części, treningu na lądzie, na sucho, i praktycznej części na morzu. Pierwsza lekcja jest bardziej teoretyczna niz reszta kursu. Instruktor udziela pomocy, rad i na następne lekcje odbywają się na morzu. Teoretyczna część uczy kierunków wiatru i manewrowaniu na nim, oprócz tego można się nauczyć rozpoznawać niebezpieczenstwa, jak na przykład morskie prądy, siłę wiatru, upadki.

Celem pierwszej lekcji jest wyczucie własnej równowagi, odwagi i opanowania deski, i sprawdzenie, czy to jest to jest wasz sport. Podczas lekcji uczestnicy nauczą się sami surfować przy rożnych kierunkach wiatru do punktu i z powrotem, przy opanowaniu nebezpieczenstw.

Osobną opiekę instruktorzy dają dzieciom od 7 do 14 lat. Ten wiek jest również najlepszy do nauki. Nowoczesne metody naucznia uczą zabawy w morzu. Kwalifakcje istruktorów dostarczają poczucia bezpieczeństwa.

Ten kurs można odbyć parę razy. Jak nie surfujecie często, możecie odbyć ten kurs, zarówno dla nauki, jak i doskonalenia własnych umiejętności. Instruktor obserwuje ruchy ucznia dokładnie, by po skończeniu kursu uczeń umiał się douczyć i wyrobić w sobie to, co powinien umieć po tego rodzaju kursie.

Kurs dla dobrych surferów / Play fun

Jeśli po skończonym kursie macie jeszcze chęć posurfować, to mamy dla was kurs – play fun. Surfowanie na deskach bezmieczowych, polepszanie techniki obracania z wiatrem i pod wiatr. Kurs odbywa się wyłącznie przy silnym wietrze.

Nie możemy zapewnić na 100% wiatru, pogoda jest zróżnicowana, nawet obszary, w których zawsze wieje, mogą być spokojne. Jedyne, co mogę wam obiecać, to dobra zabawa z windsurfingiem i wspomnienia.

Gdzie nas znajdziesz?

GALERIA TRZY KORONY Ul. Lwowska 80 lokal 0.11 33-300 Nowy Sącz

Nasze telefony

+48. 18 441 80 71 +48. 18 444 32 30
}

Godziny otwarcia biura

  • Poniedziałek – Sobota od 10:00 do 21:00
  • Niedziela od 10:00 do 20:00

Nasz adres e-mail

biuro@etiudatravel.pl