Termin

TBA

Miejsce wylotu:

Nowy Sącz

Miejsce:

Medjugorie

Wyżywienie:

Według programu

Najlepsza cena:

TBA

O ofercie:

Wycieczka do Medjugorie to niezwykła wyprawa do miejsc kultu religijnego mająca swój początek w najważniejszym chorwackim sanktuarium maryjnym gdzie znajduje się cudowna statua Czarnej Madonny. Trudno oderwać wzrok od przystanków Drogi Krzyżowej na Kalwarii, gdyż każdy z nich jest dziełem znanych chorwackich rzeźbiarzy. Na trasie wycieczki Park Narodowy Plitvice, gdzie wzrok przykuwają jeziora krasowe połączone ze sobą licznymi wodospadami oraz wejście na Góre Objawień i Górę Kriżavec, na której znajduje się Krzyż upamiętniający 1900 rocznicę Męki Pańskiej. W programie zwiedzanie Splitu, którego największą atrakcją są pozostałości gigantycznego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana, miasta Trogiru, które znane jest z przepięknej starówki oraz Mostaru. Odwiedzenie Chorwackiego Lourdes i wypoczynek na plaży na Riwierze Makarskiej to idealne zakończenie imprezy. W czasie trwana wycieczki odbywać się będą liczne nabożeństwa.

Program:

Dzień 1:
Wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd przez Słowację, Węgry do Marija Bistrica ( Chorwackie Sanktuarium Maryjne ).

Dzień 2:
Śniadanie we własnym zakresie. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej. Przejście na Kalwarię. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Plitvice. Przejazd do Medjugorie. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4:
Śniadanie. Wejście na Górę Objawień – Podbruda. Spacer po Medjugorie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5:
Droga Krzyżowa na Górze Kriżevac. Powrót do hotelu. Śniadanie. Przejazd na wodospady Kravica. Przejazd do Mostaru. Spacer po mieście. Czas wolny. Powrót do hotelu w Medjugorie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6:
Śniadanie. Przejazd do Splitu i Trogiru. Spacer nadmorską promenadą. Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Vepric. Czas wolny. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 8:
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

 

Gdzie nas znajdziesz?

GALERIA TRZY KORONY
Ul. Lwowska 80 lokal 0.11
33-300 Nowy Sącz

Nasze telefony

+48. 18 441 80 71
+48. 18 444 32 30

}

Godziny otwarcia biura

  • Poniedziałek – Sobota
    od 10:00 do 21:00
  • Niedziela
    od 10:00 do 20:00

Nasz adres e-mail

biuro@etiudatravel.pl